Yatak Odası Tavan

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Yatak odanızda sizler için özel hazırlanış sayfamıza hoşgeldiniz. Asmane Dekorasyon olarak sizler için seçtigimiz modelleri inceleyiniz.

Yatak odasına özel alçıdan yapılma asma tavan modelleri örnekleri ve fikirleri

Evvet bende sizin gibi düşünenlerdenim. Yatak odamda yattığıda gözümü rahatsız etmeyecek bir ışık yansımasını istiyorum. Yattığım yerden tavana baktığımda en çok zaman geçirdiğim bu yatış alanının her yerden ama her şeyden değişik ve bana özel olmasını istiyorum. Bu tür bir durumu hep hayal ettiğimden dolayı Türkiye’de bulunan modellerin hemen hemen hepsini dekor sitesi çalışanı olarak araştırarak gördüğümü söylemeyilim.

yatak-odasi-tavan16.jpgyatak-odasi-tavan13.jpgyatak-odasi-tavan31.jpgyatak-odasi-tavan25.jpgyatak-odasi-tavan28.jpgyatak-odasi-tavan17.jpgyatak-odasi-tavan11.jpgyatak-odasi-tavan23.jpgyatak-odasi-tavan.jpgyatak-odasi-tavan9.jpgyatak-odasi-tavan8.jpgyatak-odasi-tavan22.jpgyatak-odasi-tavan5.jpgyatak-odasi-tavan3.jpgyatak-odasi-tavan26.jpgyatak-odasi-tavan10.jpgyatak-odasi-tavan24.jpgyatak-odasi-tavan18.jpgyatak-odasi-tavan14.jpgyatak-odasi-tavan29.jpgyatak-odasi-tavan21.jpgyatak-odasi-tavan7.jpgyatak-odasi-tavan19.jpgyatak-odasi-tavan27.jpgyatak-odasi-tavan30.jpgyatak-odasi-tavan20.jpgyatak-odasi-tavan15.jpgyatak-odasi-tavan6.jpgyatak-odasi-tavan4.jpgyatak-odasi-tavan12.jpgyatak-odasi-tavan2.jpgyatak-odasi-tavan34.jpgyatak-odasi-tavan33.jpgyatak-odasi-tavan32.jpg

Kendi kendime acaba Avrupalı insanlar nasıl modeller kullanıyorlar diye düşündüğüm noktada. Artık düşünme araştır dürtüsü uyandı bende ve sizler için araştırmaya karar verdim. Nihayetinde tam da zevkime göre modellerin tamamını houzz.com adresinden buldum arkadaşlarım. buradan bulduğum tüm Yatak Odası Asma Tavan Modelleri ve evlerinizde kullanabileceğiniz tüm asma tavan örneklerini sizler için bir araya getirdim. Aşağıdaki galeriden tek tek resimlere tıklayarak gezebilirsiniz.

Statistics

Ziyaretçiler
79
Makaleler
86
Makale Görünüm Sayısı
1284129

Kimler Online

76 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi
Top